24/7 noodloodgieter — lek of verstopping? Bel direct: +32 2 615 77 98
+32 2 615 77 98

Wc, gootsteen of afvoer verstopt? Bel Loodgieter Express 24/7

+32 2 615 77 98

We ontstoppen wc's, gootstenen, doucheafvoeren en riolen in Vlaams-Brabant, Waals-Brabant en Brussel. Dag en nacht bereikbaar, ook in het weekend. Bel voor de beschikbaarheid en de prijsafspraken vóór we vertrekken.

4,8 op Google, 43 beoordelingen

Bel nu — +32 2 615 77 98

Hulp bij deze verstoppingen

Wc ontstoppen

Loopt het toilet niet meer weg of stijgt het water bij het doorspoelen? We zoeken waar de verstopping zit en maken de afvoer vrij.

Gootsteen ontstoppen

Blijft er water in de gootsteen staan of loopt de keukenafvoer steeds trager leeg? We pakken de verstopping in de afvoer aan.

Douche- of badafvoer ontstoppen

Staat de douchebak vol of loopt het bad niet leeg? We maken de verstopte afvoer weer vrij.

Riool ontstoppen

Komt er water omhoog of lopen meerdere afvoeren tegelijk slecht weg? We onderzoeken de verstopping verderop in de leiding en kiezen de passende aanpak.

We ontstoppen mechanisch: met een veer voor een prop in de bocht, met hogedruk als de vernauwing verderop in de leiding zit. Bijtende producten gebruiken we niet. Komt de verstopping steeds terug, dan gebruiken we een camera om de oorzaak in de leiding te bekijken.

Meer uitleg over de aanpak? Bekijk onze ontstoppingsdienst. Vous préférez le français ? Consultez notre service de débouchage.

Wat een ontstopping kost

Wat een interventie kost, hoort u vóór we vertrekken — niet achteraf. Het voorrijforfait dekt de verplaatsing, de inspectie en de eerste 15 minuten werk. Daarna rekenen we per uur.

Voorrijforfait op afspraak, tijdens de kantooruren€75
Voorrijforfait spoed, tijdens de kantooruren€100
Voorrijforfait avond (18–22 u) en zaterdag€150
Voorrijforfait nacht (22–7 u), zon- en feestdagen€200
Werkuur tijdens de kantooruren€100/uur
Werkuur buiten de kantooruren€150/uur

Buiten de kantooruren vervangt het avond-, nacht- of weekendforfait het spoedforfait; het komt er niet bovenop. Alle bedragen zijn exclusief btw en exclusief materiaal. Blijkt ter plaatse dat de klus zwaarder is dan aan de telefoon ingeschat, dan leggen we dat eerst voor — we starten pas na uw akkoord.

Werkgebied

Voor ontstoppingen werken we in Vlaams-Brabant, Waals-Brabant en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest, onder meer in Vilvoorde, Brussel, Leuven en Halle. Geef aan de telefoon uw gemeente en het probleem door. Dan bevestigen we of en wanneer we bij u kunnen langskomen.

Veelgestelde vragen over ontstoppingen

Hoe snel kunnen jullie ter plaatse zijn?

Bij een echte noodsituatie vertrekken we meteen en zijn we doorgaans binnen het uur ter plaatse in ons werkgebied. Voor een afspraak die kan wachten, plannen we meestal dezelfde of de volgende werkdag.

Wat kost een ontstopping?

Het voorrijforfait bedraagt €75 op afspraak tijdens de kantooruren en €100 bij spoed; daarin zitten de inspectie en de eerste 15 minuten werk. Duurt het langer, dan komt er €100 per uur bij. 's Avonds, 's nachts en in het weekend liggen die bedragen hoger.

Werken jullie ook 's nachts en in het weekend?

Ja, 24 uur per dag, ook op zon- en feestdagen. Voor die uren geldt een hoger forfait: €150 in de avond en op zaterdag, €200 's nachts en op zon- en feestdagen. U hoort het bedrag aan de telefoon.

Wat als de verstopping telkens terugkomt?

Dan bekijken we de oorzaak in de leiding met een camera. Zo kunnen we gericht bepalen welke vervolgstap nodig is, in plaats van alleen opnieuw door te spoelen.

Kan ik een prijs krijgen zonder dat er iemand langskomt?

Voor een duidelijk omschreven klus vaak wel. Beschrijf wat er aan de hand is en stuur een foto mee van de verstopte afvoer. Bij twijfel geven we een vork in plaats van een bedrag dat we later moeten bijstellen.

Werken jullie voor huurders en syndici?

Ja. We werken voor eigenaars, huurders, mede-eigendommen en beheerders. Bij een gehuurd pand stemmen we vooraf af wie de opdracht geeft en naar wie de factuur gaat, zodat daar achteraf geen discussie over ontstaat.

Ook beschikbaar voor ander loodgieterswerk

Waterlek en lekdetectie

Een lek dat u niet ziet is duurder dan een lek dat u wel ziet: het vreet maandenlang aan chape, isolatie en pleisterwerk. Draait uw watermeter terwijl alles dicht staat, of groeit er een vochtplek? We sporen de plaats op met thermische camera, akoestische detectie en drukmeting, en breken pas open als we weten waar — op één plek, niet over de hele muur. Bij een acuut lek sluiten we eerst af om de schade te stoppen.

Sanitair spoedherstel

Een afgebroken kraan, een lekkende leiding achter de wasmachine of een toilet dat blijft doorlopen: dat zijn de klussen waarvoor u niet drie dagen wil wachten. We herstellen ter plaatse waar het kan en vervangen wat versleten is. Kan een onderdeel niet meteen geleverd worden, dan zetten we de situatie waterdicht vast zodat u het huis normaal kunt gebruiken tot we terugkomen.

Verwarming en boilers

Geen warm water, een ketel die op storing valt of een boiler die lekt — in de winter is dat geen klus die kan wachten. We plaatsen, herstellen en onderhouden boilers en warmwatertoestellen, controleren de druk van de installatie en zoeken uit waaróm die telkens wegzakt in plaats van alleen bij te vullen. Bij een defect zeggen we eerlijk of herstellen loont of dat vervangen goedkoper uitkomt.

Een verstopping laten verhelpen?

Bel +32 2 615 77 98 en beschrijf welke afvoer verstopt is. We nemen dag en nacht op en bespreken wanneer we kunnen langskomen en welke tarieven gelden.

Bel nu — +32 2 615 77 98
📞 Bel nu — 24/7